VISIONPART MİNİMALİST TEK CAMLI SİSTEM

VISIONPART MİNİMALİST TEK CAMLI SİSTEM

Minimalist Tek Camlı Cam Cama Birleşimli Bölme Duvar Sistemi; sistem kalınlığı 50 mm olan alüminyum tavan ve zemin profilleri, cam cama birleşimde pvc veya alüminyum derz profili ile çelik taşıyıcı dikmeler üzerine klips sistemi ile giydirilmiş 12 mm melamin paneller kullanılarak hazırlanan dolu modül entegrasyonu ve sisteme uygun monoblok kapı modülünden oluşan bir sistemdir.

MODÜL TİPLERİ

TAM DOLU MODÜL

Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon profiller üzerine, raylı klips sistemi ile 12 mm E-1 kalite kenarları 1 mm PVC bantlı melamin panellerle (Opsiyonel:HPL laminat, doğal ahşap, ya da kumaş kaplı panel, metal panel, seramik panel) çift yüz giydirilmiş modüldür. Dolu panellerin arasında 30mm kalınlığında Mineral Yün (Mineral Plus IPB 037) veya 30mm kalınlığında 50 kg/m3 yoğunlukta kayayünü kullanılır. Sistem kalınlığı 50 mm’dir. Zemin profili ±12mm ayar payı ile 50 mm – 30 mm yüksekliğinde olup, ahşap paneller alüminyum profili ile zemin profiline oturmaktadır. Proje bazında dolu modüller m2 cinsinden hesaplanır.

TEK CAMLI MODÜL

10mm temperli ve/veya lamine rodajlı camlar (Opsiyonel: mat cam, film kaplı cam, vs. ), ±15 mm ayar payı ile 50 mm – 30 mm yüksekliğindeki alüminyum eloksal zemin ve tavan profiline, alüminyum çıta profili ile çift taraflı olarak sabitlenmektedir. Camların dikey birleşimleri; özel şeffaf PVC profili ile çift taraflı şeffaf bant vasıtasıyla sağlanmaktadır. Sistem kalınlığı 50 mm’dir. Proje bazında camlı modül m2 cinsinden hesaplanır.

KAPI KASA MODÜLÜ

Alüminyum eloksal profiller ile fabrikada oluşturulan, köşeleri preslenmiş monoblok kapı kasa ünitesinde kanat kasa birleşiminde paslanmaz çelik / üç yönlü ayarlanabilir menteşe kullanılmaktadır. Kilit, DIN 18251 Class 3 standardında, alın paslanmaz çelik yüzeylidir. Paslanmaz çelik veya alüminyum baston tip kol kullanılır. Kanat ölçüleri projeye özel olup ahşap kanatta alt yüzey malzemesi olarak 6 mm MDF kullanılmaktadır. Kanat kenarlarında sert ağaç kullanılmakta ve alt yüzey malzeme kesiti kenarlardan görünmemektedir. Bu malzemelerin üzerine 2 mm PVC Bant çekilmektedir. Kanat yüzey malzemesi laminat veya opsiyonel olarak doğal kaplama olmaktadır. Cam kanatta 10 mm temperli rodajlı cam kullanılır.

visionpart_1

VisionPART Markası ile
Kurumsal Değerlerinize
Vizyon katıyoruz!

►Tasarım
►Ürün Geliştirme
►Üretim
►Montaj

Online Kataloğumuzu detaylı incelemek ister misiniz?

Online Kataloğumuzu detaylı incelemek ister misiniz?