VISIONPART GOLD DERZLİ BÖLME DUVAR SİSTEMİ

VISIONPART GOLD DERZLİ BÖLME DUVAR SİSTEMİ

Gold Derzli Bölme Duvar Sistemi; sistem kalınlığı 100 mm olan alüminyum tavan ve zemin profilleri, dikey birleşimde alüminyum derz profili ile çelik taşıyıcı dikmeler üzerine klips sistemi ile giydirilmiş 18 mm melamin paneller kullanılarak hazırlanan dolu modül entegrasyonu ve sisteme uygun monoblok camlı ve kapı modülünden oluşan bir sistemdir.

MODÜL TİPLERİ

TAM DOLU MODÜL

Alüminyum taşıyıcı konstrüksiyon profiller üzerine, raylı klips sistemi ile 18 mm E-1 kalite kenarları 1 mm PVC bantlı melamin panellerle (Opsiyonel:HPL laminat, doğal ahşap, ya da kumaş kaplı panel, metal panel, seramik panel) çift yüz giydirilmiş modüldür. Dolu panellerin arasında 50mm kalınlığında Mineral Yün (Mineral Plus IPB 037) veya 50mm kalınlığında 50 kg/m3 yoğunlukta kayayünü kullanılır. Sistem kalınlığı 100 mm’dir. İki modül arasındaki derz aralığı 6 mm’dir; derz aralığında kauçuk esaslı derz fitili kullanılır. Zemin profili ±12mm ayar payı ile 63 mm – 70 mm yüksekliğinde olup, ahşap paneller alüminyum profili ile zemin profiline oturmaktadır. Proje bazında dolu modüller m2 cinsinden hesaplanır.

MONOBLOK CAMLI MODÜL

6 mm düz,temperli veya lamine rodajlı camlar (Opsiyonel: mat cam, film kaplı cam, vs.), ±15mm ayar payı ile 63 mm – 70 mm yüksekliğindeki alüminyum eloksal zemin ve tavan profiline, alüminyum profili ile monoblok modül olarak sabitlenmektedir. modüllerin dikey ve yatay birleşimleri; alüminyum profil konstrüksiyon vasıtasıyla sağlanmaktadır. Sistem kalınlığı 100 mm’dir. Proje bazında camlı modül m2 cinsinden hesaplanır.

KAPI KASA MODÜLÜ

Alüminyum eloksal profiller ile fabrikada oluşturulan, köşeleri preslenmiş monoblok kapı kasa ünitesinde kanat kasa birleşiminde paslanmaz çelik / üç yönlü ayarlanabilir menteşe kullanılmaktadır. Kilit, DIN 18251 Class 3 standardında, alın paslanmaz çelik yüzeylidir. Paslanmaz çelik veya alüminyum baston tip kol kullanılır. Kanat ölçüleri projeye özel olup ahşap kanatta alt yüzey malzemesi olarak 6 mm MDF kullanılmaktadır. Kanat kenarlarında sert ağaç kullanılmakta ve alt yüzey malzeme kesiti kenarlardan görünmemektedir. Bu malzemelerin üzerine 2 mm PVC Bant çekilmektedir. Kanat yüzey malzemesi laminat veya opsiyonel olarak doğal kaplama olmaktadğr. Cam kanatta 10 mm temperli rodajlğ cam kullanılır.

visionpart_1

VisionPART Markası ile
Kurumsal Değerlerinize
Vizyon katıyoruz!

►Tasarım
►Ürün Geliştirme
►Üretim
►Montaj

Online Kataloğumuzu detaylı incelemek ister misiniz?

Online Kataloğumuzu detaylı incelemek ister misiniz?